nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Vysílačky Lví král s dosahem 200 m
Lexibook Vysílačky Lví král s dosahem 200 m
Vydejte se s Lexibook vysílačkami Lví král na dobrodružství plné komunikace a zábavy, které vás provede venkovními i domácími hrami. Tyto dětské walkie-talkie s dosahem až 200 metrů jsou navrženy tak, aby podporovaly týmovou spolupráci a rozvíjely komunikační dovednosti vašich dětí.
Díky jednoduchému ovládání je zvládnou používat i ti nejmenší dobrodruzi, zatímco odolná konstrukce zajistí dlouhodobou spolehlivost při každodenním používání. Připravte se na hodiny zábavy pro sourozence i kamarády, kteří společně zažijí nejedno napínavé dobrodružství.
Věk: 3+
Typ baterie: AAA 1,5 V
Počet kusů baterií: 6
Baterie: nejsou součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 6.50 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 6.00 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |