nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Svítící tajný deník s doplňky Harry Potter
Lexibook Svítící tajný deník s doplňky Harry Potter
Vydejte se na kouzelnou cestu plnou tajemství s Lexibook svítícím tajným deníkem Harry Potter, který spojuje moderní design a zábavu pro každodenní použití. Tento deník je nejen stylovým doplňkem, ale také praktickým pomocníkem na doma i na cesty. Díky odolnému zpracování a důrazu na bezpečnost si ho oblíbí nejen děti, ale i jejich rodiče.
Svítící efekt dodává deníku magickou atmosféru a spolu s doplňky vytváří nezapomenutelný zážitek pro malé čaroděje a čarodějky. Váš malý kouzelník tak může bezpečně uchovávat svá tajemství a příběhy pod ochranou světla.
Věk: 6+
Baterie: CR2032, nejsou součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 30.48 cm |
| Výška balení | 25.15 cm |
| Délka balení | 4.45 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | ECR011/CR2032 |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 2.00 ks |