nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Noční světlo s reproduktorem Gábinin kouzelný domek
Lexibook Noční světlo s reproduktorem Gábinin kouzelný domek
Vdechněte dětským večerům nový rozměr s Lexibook nočním světlem a reproduktorem Gábinin kouzelný domek. Toto interaktivní karaoke nejenže rozzáří pokoj příjemným světlem, ale zároveň umožní malým zpěvákům vyjádřit své hudební nadání a kreativitu. Díky snadnému ovládání přizpůsobenému dětem a robustnímu provedení zvládne produkt i časté používání plné radosti a zpěvu.
Užijte si společné chvíle plné zábavy doma i na oslavách, kde se každý malý umělec může cítit jako hvězda na pódiu. Gábinin kouzelný domek je ideální dárek, který podpoří sebevědomí a rozvíjí fantazii každého dítěte.
Věk: 3+
Baterie: AAA, 3 ks (nejsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 13.00 cm |
| Výška balení | 18.50 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 3.00 ks |