nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Mimoni Set vysílačky, dalekohled, baterka, kompas
Lexibook Mimoni Set vysílačky, dalekohled, baterka, kompas
Vstupte do světa dobrodružství s Lexibook Mimoni setem, který kombinuje vysílačky, dalekohled, baterku a kompas. Tento set je ideální pro malé průzkumníky, kteří chtějí objevovat svět kolem sebe a zároveň si užít zábavu s kamarády či sourozenci.
Díky jednoduchému ovládání zvládnou zařízení používat i mladší děti a robustní konstrukce vydrží každodenní hraní doma i venku. Tento set podporuje týmovou spolupráci a rozvíjí komunikační dovednosti při společných hrách plných napětí a radosti. Nechte své děti zažít nezapomenutelné chvíle plné fantazie a objevování!
Věk: 5+
Baterie: AAA 1,5 V, nejsou součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 28.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 8.00 ks |