nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Měnič hlasu s nahráváním
Lexibook Měnič hlasu s nahráváním
Změňte svůj hlas během okamžiku s Lexibook měničem hlasu s nahráváním, který nabízí nejen zábavu, ale i praktické využití. Tento moderně navržený přístroj je ideální pro děti od 6 let a díky svému odolnému provedení je vhodný jak pro domácí hraní, tak i na cesty. Bezpečnost a kvalita jsou zde na prvním místě, což ocení nejen děti, ale také rodiče.
Nahrávejte svůj hlas a proměňte ho v nejrůznější zvuky – to vše jednoduše a rychle. Skvělý dárek, který zaručeně potěší každého malého objevitele nových zvukových efektů.
Věk: 6+
Baterie: LR44 knoflíková, součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 12.50 cm |
| Výška balení | 20.80 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 3.00 ks |