nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Létající UFO na dálkové ovládání Sonic
Lexibook Létající UFO na dálkové ovládání Sonic
Vydejte se na vzrušující letecký zážitek s Lexibook létajícím UFO na dálkové ovládání Sonic, které přináší dětem zábavu a rodičům klid díky bezpečnému a odolnému provedení. Tento moderní design kombinuje praktičnost s vysokou kvalitou, aby si děti mohly užít hraní doma i venku.
Díky jednoduchému ovládání je ideální pro malé piloty již od 3 let, kteří touží po dobrodružství na obloze. Perfektní dárek, který rozzáří oči každého malého nadšence do létání.
Věk: 3+
Baterie: AA 1,5 V, nejsou součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 23.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 9.50 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 2.00 ks |