nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook iParty bluetooth reproduktor s mikrofonem svítící
Lexibook iParty bluetooth reproduktor s mikrofonem svítící
Užijte si s Lexibook iParty bluetooth reproduktorem svítícím skvělou zábavu plnou zpěvu a hudby, ideální pro děti od 6 let.
Tento dětský karaoke set podporuje rozvoj sebevědomí a kreativity díky možnosti zpívat doma i na oslavách. Ovládání je navrženo přímo pro malé ruce, takže jeho používání je jednoduché a pohodlné.
Robustní konstrukce zajistí dlouhou životnost i při častém používání. Navíc díky dobíjecí Li-ion baterii, která je součástí balení, můžete hudbu poslouchat bez omezení kabely. Světelné efekty dodávají další šmrnc každému vystoupení a přemění pokoj na pravou scénu plnou zábavy.
Věk: 6+
Baterie: Li-ion dobíjecí, 1 ks (součást balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 30.00 cm |
| Výška balení | 17.50 cm |
| Délka balení | 16.00 cm |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 1.00 ks |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| Typ baterií | Jiné |