nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Hlasový překladač do 137 jazyků s umělou inteligencí a kamerou
Lexibook Hlasový překladač do 137 jazyků s umělou inteligencí a kamerou
Vydejte se na jazykové dobrodružství s Lexibook hlasovým překladačem, který ovládá až 137 jazyků a disponuje inteligentní kamerou pro snadnější komunikaci. Tento dětský překladač spojuje moderní design s praktickým využitím – skvělý společník jak doma, tak na cestách. Díky robustnímu provedení je odolný vůči dětským hrám a jeho bezpečnost ocení nejen rodiče.
Inteligentní umělá inteligence umožňuje rychlé a přesné překlady, které děti baví i učí zároveň. Překladač je dobíjecí díky Li-ion baterii, takže je připraven kdykoliv pomoci rozšířit obzory vašich malých cestovatelů či školáků. Ideální jako dárek, který podpoří zvídavost a přátelství po celém světě.
Věk: 6+
Baterie: Li-ion dobíjecí (Li-ion), součást balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 11.10 cm |
| Výška balení | 16.50 cm |
| Délka balení | 4.50 cm |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | Jiné |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 1.00 ks |