Lexibook Harry Potter Set vysílačky, zápisník, pero a kouzelnická hůlka
Lexibook Harry Potter Set vysílačky, zápisník, pero a kouzelnická hůlka
Vstupte do kouzelného světa Harryho Pottera s tímto unikátním setem, který obsahuje vysílačky, zápisník, pero a kouzelnickou hůlku. Tento balíček je ideální pro malé čaroděje a čarodějky, kteří chtějí zažít dobrodružství nejen ve škole čar a kouzel, ale i při hraní venku či doma.
Vysílačky podporují týmovou spolupráci a komunikaci mezi kamarády nebo sourozenci. Díky jednoduchému ovládání jsou vhodné i pro nejmenší děti a odolná konstrukce zaručuje dlouhodobé používání bez obav z poškození. S bateriemi AAA, které nejsou součástí balení, můžete okamžitě začít vysílat tajné zprávy jako opravdoví studenti Bradavic.
Věk: 3+
Baterie: AAA, nejsou součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 38.00 cm |
| Výška balení | 22.50 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 8.00 ks |