nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Elektronický tajný deník Kouzelná Beruška
Lexibook Elektronický tajný deník Kouzelná Beruška
Elektronický tajný deník Kouzelná Beruška od Lexibooku přináší dětem nejen moderní design, ale také zábavu a praktičnost v jednom. Díky promyšlenému a odolnému provedení je ideální pro každodenní použití doma i na cestách, což ocení nejen děti, ale i jejich rodiče díky zvýšenému důrazu na bezpečnost.
Tento deník je skvělou volbou jako dárek či pro online nákup – pomůže malým uživatelům uchovat svá tajemství bezpečně a stylově. Využijte možnost psaní a ukládání vzpomínek v elektronické podobě s pohodlným ovládáním, které zvládnou i mladší děti. Nechte své dítě objevit kouzlo vlastního digitálního světa plného fantazie a bezpečí.
Věk: 6+
Baterie: AA, 3 ks (nejsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 27.60 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 6.70 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |