Lexibook Elektronický kapesní překladač do 15 jazyků
Lexibook Elektronický kapesní překladač do 15 jazyků
Přemýšlíte, jak dětem usnadnit objevování cizích jazyků? Lexibook elektronický kapesní překladač do 15 jazyků je chytrý společník pro malé i větší dobrodruhy, kteří chtějí poznávat svět a komunikovat bez hranic. Díky modernímu designu a odolnému provedení se hodí nejen na doma, ale i na cesty. Jeho bezpečnost a praktičnost ocení každý rodič, zatímco děti si užijí zábavu při učení nových slov.
Tento překladač v kapesním formátu nabízí možnost objevovat až 15 jazyků a stát se tak malým lingvistou. Vhodný dárek pro každou příležitost – snadno dostupný online a připravený podpořit rozvoj vašich dětí.
Věk: 3+
Baterie: CR2032, součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 19.20 cm |
| Výška balení | 23.00 cm |
| Délka balení | 3.20 cm |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | ECR011/CR2032 |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 1.00 ks |