nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Dva bojovníci na dálkové ovládání
Lexibook Dva bojovníci na dálkové ovládání
Kdo by nechtěl mít dva bojovníky, které může ovládat na dálku? Lexibook přináší dětem zábavu i dobrodružství v jednom balení. Tento produkt se pyšní moderním designem a je navržen tak, aby vydržel každodenní hraní doma i na cestách.
Díky důrazu na bezpečnost a odolnost potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří chtějí dopřát svým ratolestem kvalitní a praktickou hračku. Užijte si nekonečné souboje plné napětí a zábavy s dálkovým ovládáním, které je snadné na používání. Připravte se na skvělý dárek, který nezklame žádného malého bojovníka.
Věk: 5+
Baterie: AA 1,5 V, nejsou součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 37.00 cm |
| Výška balení | 23.00 cm |
| Délka balení | 14.00 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 6.00 ks |