nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Dinosaurus set vysílačky, dalekohled, baterka, kompas
Lexibook Dinosaurus set vysílačky, dalekohled, baterka, kompas
Vydejte se na dobrodružství s Lexibook Dinosaurus setem, který obsahuje vysílačky, dalekohled, baterku a kompas. Tento set je ideální pro malé průzkumníky, kteří rádi objevují svět kolem sebe – ať už venku nebo doma. Díky jednoduchému ovládání si s ním poradí i menší děti, zatímco odolné provedení zaručuje dlouhodobou zábavu i při každodenním používání.
Tento set podporuje týmovou hru a rozvíjí komunikační dovednosti, takže je perfektní volbou pro sourozence či kamarády. Připravte se na nekonečné hodiny her plných napětí a vzrušení v pravém dinosauřím stylu!
Věk: 5+
Baterie: AAA 1,5 V (nejsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 28.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 8.00 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |