nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Digitální nabíjecí vysílačky s dosahem až 5 km s nabíjecí stanicí 8 kanálů
Lexibook Digitální nabíjecí vysílačky s dosahem až 5 km s nabíjecí stanicí 8 kanálů
Vydejte se na dobrodružství s digitálními nabíjecími vysílačkami Lexibook, které vám umožní komunikovat až na vzdálenost 5 km. Díky osmi kanálům si děti mohou snadno vybrat svůj vlastní kanál a hrát týmové hry plné zábavy a vzrušení.
Nabíjecí stanice zajistí, že vysílačky jsou vždy připravené k použití, a jejich odolné provedení zvládne i náročnější venkovní podmínky. Ovládání je jednoduché, takže i mladší děti se rychle naučí, jak s nimi pracovat. Užijte si společné chvíle plné komunikace a dobrodružství doma i venku s přáteli nebo sourozenci.
Věk: 6+
Baterie: Dobíjecí baterie (součást balení)
Počet kanálů: 8
Dosah: až 5 km
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | Jiné |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |