nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Lexibook Budík se svítící raketou
Lexibook Budík se svítící raketou
Začněte každý den s radostí díky Lexibook budíku se svítící raketou, který rozzáří dětský pokoj a zpříjemní ranní vstávání. Tento praktický budík je vybaven přehledným displejem a snadným ovládáním, které zvládnou i ti nejmenší.
Odolné provedení zaručuje spolehlivost při každodenním používání, zatímco svítící raketa dodává originální atmosféru do pokoje malých objevitelů. Darujte dětem pomocníka, který je bude motivovat vstávat včas a zároveň jim zpříjemní jejich herní i odpočinkové chvíle.
Věk: 3+
Baterie: AA 1,5 V, 3 ks (nejsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 20.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 3.00 ks |