Léto je za dveřmi, pojďme se těšit!

16.05.2016

Léto je za dveřmi, pojďte se těšit!

Děti se nemůžou dočkat a vás hlavně zajímá, jak je zabavit a ustát ta vedra. S bazénem trefíte dvě mouchy jednou ranou. Navíc kvůli tomu nemusíte vyhrabat díru do světa. Máme skladem nadzemní bazény značky Intex, které pojmou celou vaši rodinu a navíc budou vaší zahradě slušet. Kulaté i oválné, menší i větší, nebudete vědět, který vybrat dřív.

Nedostává se vám tolik místa? Zkuste nafukovací centra, kde se děti jednak svlaží, a také se skvěle pobaví díky skluzavce, sprše a dalším zábavným prvkům. Velice praktická je stříška pro eliminaci přímého pobytu dětí na slunci. Dobře vám poslouží i klasické nafukovací bazénky, které se s trochou snahy vejdou i na balkón či terasu a nezatíží váš rozpočet. Pro nejmenší děti je ideální mělký bazének na sezení, kde se můžou ráchat dle libosti a při tom si prohlížet třeba obrázky medvídka Pú.

Pokud se chystáte na zaslouženou dovolenou u vody, potěší vás opravdu široká nabídka nafukovacích hraček, míčů, matrací a vozítek rozličných tvarů, barev a velikostí. Při výuce začínajících plaváčků najdou uplatnění krásně barevné vesty, rukávky a pěnové tyče, které rozptýlí všechny dětské obavy a plavání s nimi půjde jako po másle. Na své si přijdou i milovníci podvodního světa s potápěčskými sadami pro děti i dospělé.

Sjíždět s přáteli divoké řeky a poznávat krásy naší vlasti s rodinou vás bude bavit se čluny značky Intex, které u nás seženete ve velikostech pro sólo jezdce i pro tu největší posádku. Dospěláci se stanou pány moře, jezera či řeky s letošní horkou novinkou Bestway Paddle - Plovací prkna, která jsou zcela unikátní díky své lehké a přitom pevné a odolné konstrukci.

Na chatě i na zahradě přijde vhod nafukovací nábytek v trendy barvách a designech z pevných a odolných materiálů. Dbáme na bezpečí vašich dětí i vaše, proto vám nabízíme pouze kvalitní zboží od renomovaných výrobců Intex a Bestway.

 

Léto je za dveřmi, pojďme se těšit!