Lena Kuličková dráha Super Twister
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Lena Kuličková dráha Super Twister
Barevná, plastová kuličková dráha Super Twister. Balení obsahuje 45 různě sestavitelných dílků a 20 kuliček.
Jednoduše sestavitelná dráha Vám přinese mnoho zábavy.
Věk: 3+
Materiál: plast
Obtížnost: 2
Rozměry obalu: 40 x 8,5 x 29,5 cm
Země původu: ČR
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 40.00 cm |
| Výška balení | 8.50 cm |
| Délka balení | 30.00 cm |
| Váha balení | 0.91 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |