LEGO® Technic 42132 Motorka

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 42132
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO® Technic 42132 Motorka

Znáte dítě, které zbožňuje motorky? Udělejte mu radost zábavným modelem 2 v 1 Motorka od LEGO® Technic, který lze přestavět na dobrodružnou motorku.

Děti od 7 let si realistický model chopperu určitě zamilují. Už během sestavování mohou objevovat všechny jeho funkce – například 3válcový motor s řetězovým pohonem, pohyblivé písty, otáčející se řetěz a řízení.

S touto úchvatnou stavebnicí 2 v 1 nebude brát hraní konce. Děti mohou původní model přestavět na dobrodružnou motorku pro ještě více zábavy.

Modely LEGO Technic nabízejí realistické mechanismy a funkce pohybu, které snadno uvedou mladé stavitele do světa skutečného inženýrství.

Již od roku 1958 splňují všechny kostky LEGO® nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní.

Dílky LEGO® pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry – Model motorky měří přes 9 cm na výšku, 16 cm na délku a 7 cm na šířku.

Věk: 7+
Počet dílků: 163

záruka 2 roky
Vhodné od 7 let
Počet dílků 163
Šířka balení 14.10 cm
Výška balení 6.10 cm
Délka balení 15.70 cm
Váha balení 0.17 kg
Věk Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+)
Pohlaví Kluk
doprava zdarma ČR
Skladem U Vás již 17.6.
4 489 Kč
Zábava s motorkou 2 v 1
Dopřejte dětem dvojnásobnou porci zábavy s tímto modelem 2 v 1 od LEGO® Technic, který lze přestavět na dobrodružnou motorku.
Hraní v rychlém tempu
Prozkoumejte realistické prvky motorky, jako jsou tříválcový motor s řetězovým pohonem, pohyblivé písty a otáčející se řetěz.

LEGO® Technic 42132 Motorka

2 modely v 1
Původní model můžete přestavět na dobrodružnou motorku.
Tříválcový motor
Děti si zamilují skládat motor a pohyblivé písty.
Realistické funkce
Nezapomeňte otestovat řízení a otáčející se řetěz.
Učení hrou
Stavebnice nabízí obohacující stavitelskou výzvu pro děti od 7 let, které během tvoření prozkoumají bezpočet úžasných prvků.
Skvělý dárek pro děti, které milují vozidla
Stavebnice 42132 Motorka od LEGO® Technic je určená fanouškům strojů, kteří si před hraním rádi svůj model sami sestaví.

Dotaz k produktu