LEGO Technic 42078 Mack® náklaďák

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 42078
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO Technic 42078 Mack® náklaďák

LEGO Technic 42078 Mack® náklaďák

Další velmi povedený model z řady LEGO Technic pro zdatné stavitele, ale i pro začínající konstruktéry, které naučí trpělivosti a vysokému stupni zručnosti.

Užívej si skvělé zážitky a tvoř inovativní stavby s touto zcela výjimečnou 2v1 replikou náklaďáku Mack® Anthem™ z řady LEGO® Technic. Tento do nejmenšího detailu propracovaný model byl vyvinut ve spolupráci s firmou Mack Trucks Inc. Obsahuje celou řadu realistických detailů a funkcí.

Otevři dveře a objevíš kvalitně vybavenou kabinu řidiče s podrobnou přístrojovou deskou a volantem, slunečními clonami, nastavitelnými sedadly a patrovou postelí. Pod kapotou najdeš šestiválcový řadový motor s pohyblivými písty a rotujícím chladičem. S náklaďákem můžeš dojet na vybrané místo, spustit opěrné nohy, vysunout a zajistit stabilizační podpěry a pak pomocí synchronizovaných jeřábových ramen zvednout kontejner na odpojitelný návěs.

A když se budeš cítit na jinou stavitelskou výzvu, můžeš jej přestavět a vytvořit kultovní popelářské auto MACK® LR, jehož součástí je celá řada autentických detailů.

Věk: 11 -16
Materiál: plast
Počet dílků: 2595
Rozměry balení: 58 x 48 x 12 cm
Země původu: EU

záruka 2 roky
Vhodné od 11 do 16 let
Počet dílků 2595
Šířka balení 48 cm
Výška balení 12 cm
Délka balení 58 cm
Pohlaví Kluk
Země původu EU
Věk Puberťák (12-15 let), Starší (16+)

Dotaz k produktu