LEGO® Super Mario™ 71362 Útok piraňové rostliny rozšiřující set

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 71362
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO® Super Mario™ 71362 Útok piraňové rostliny rozšiřující set

Nová série Super Mario od LEGO, která je novinkou pro rok 2020, nabízí rozšiřující set. Super set od LEGO® Super Mario™ spojí Váš příběh s reálným světem.

Sada obsahuje LEGO doplňující kostičky. Vychutnejte si zcela nový, vzrušující herní zážitek. S Legem si děti užijí mnoho zábavy, mohou přestavovat, kombinovat, prostě tvořit dle své fantazie.

Figurka není součástí setu. Tato sada je jako doplněk k setu LEGO Super Mario 71360 Dobrodružství s Mariem startovací set.

Dobrodružství s Mariem o napínavé souboje – ideální pro klání s kamarády. Hráč s LEGO® Mariem (figurka není součástí) vyrazí po jedné z tras do pevnosti a utká se buď s Bob-ombem, Koopou Troopou, nebo piraňovou rostlinou. Když protivníka porazí, skočí na akční kostku, která otevře bránu pevnosti.

Chcete-li se dostat do pevnosti a vyhrát digitální mince, možná budete muset LEGO® Maria usadit do katapultu, nechat ho přeskákat lávu nebo přejít vodu přes kameny, a navíc na vás čekají protivníci – Mario na každého reaguje jinak.

Model v základním rozložení měří přes 18,5 cm na výšku, 38 cm na šířku a 32 cm do hloubky. Lze jej přestavovat a kombinovat se startovacím setem a dalšími rozšiřujícími stavebnicemi.

Pro tuto kreativní stavebnici nejsou potřeba žádné baterie – ožije v kombinaci s LEGO® figurkou Maria ze startovacího setu.

Děti si rovněž oblíbí bezplatnou aplikaci LEGO® Super Mario™, v níž najdou návody na stavění a nápady na kreativní hraní a která slouží jako bezpečné prostředí pro sdílení nápadů. Seznam kompatibilních zařízení se systémem Android a iOS najdete na stránkách LEGO.cz/devicechec­k.

Stavebnice LEGO® Super Mario™ přivádí legendární postavičku do reálného světa. Modulární systém umožňuje fanouškům rozšiřovat a přestavovat své úrovně, a neustále tak vytvářet zbrusu nové herní výzvy pro jednoho nebo více hráčů.

LEGO® kostky a dílky pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a pečlivě analyzujeme, abychom zajistili, že každá LEGO stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy z hlediska bezpečnosti a kvality.

Věk: 8+
Materiál: plast
Počet dílků: 468 ks
Rozměry balení: 26,2 x 7 x 38,2 cm

záruka 2 roky
Vhodné od 8 let
Počet dílků 468
Šířka balení 26.20 cm
Výška balení 7.05 cm
Délka balení 38.20 cm
Váha balení 0.68 kg
Pohlaví Unisex
Věk Školák (6-11 let)
výprodej
Skladem - U Vás již 12.12.
1 499 Kč -29%
1 059 Kč

Dotaz k produktu