LEGO Super Heroes 76129 Hydro-Manův útok

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 76129
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO Super Heroes 76129 Hydro-Manův útok

Prožij dobrodružství s Peterem Parkerem a MJ na výletě do Benátek a pokus se uchránit město před hrozivým vodním tvorem.

Stavebnice obsahuje kavárnu u vodního kanálu se sestavitelným kávovarem, venkovními stolky a křesly pro minifigurky a také most. Kavárna i most ukrývají funkci výbuchu.

Na minifigurkách jsou navíc dodatečné připojovací body pro ještě více herních možností. Pod městem je kanál s LEGO figurkou krysy. Výměnné hlavy, aby se z Petera Parkera mohl stát Spider-Man, a 9 různých dílků pavučin – pro ještě více možností při přehrávání scén z filmu Marvel Spider-Man: Daleko od domova.

Sada navíc obsahuje dílky lávy pro ještě zábavnější hraní. se zbraněmi a doplňky pro napínavé hraní superhrdinských scén z filmu Spider-Man: Daleko od domova.

Součástí sady jsou 4 minifigurky ze světa Marvel: MJ, Peter Parker, Mysterio a Hydro-Man, a navíc figurka krysy.

Další doplňky pro kreativní hraní zahrnují model Benátek s kavárnou u vodního kanálu, mostem, gondolou a sestavitelným podstavcem pro Hydro-Mana.

Prožij znovu napínavé scény z filmu Spider-Man: Daleko od domova s touto kreativní stavebnicí.

Superhrdinská sada zahrnuje také 2 dílky energie Mysteria pro ještě zábavnější hraní.

Spoj stavebnici se sadami 76128 Boj s Molten Manem a 76130 Tryskáč Tonyho Starka a útok dronu pro ještě více superhrdinské zábavy.

Model Benátek měří přes 17 cm na výšku, 25 cm na šířku a 9 cm do hloubky. Gondola měří přes 3 cm na výšku, 9 cm na délku a 3 cm na šířku. Podstavec Hydro-Mana měří přes 7 cm na výšku, 6 cm na šířku a 6 cm do hloubky.

Věk: 7+
Materiál: plast
Počet dílů: 471
Rozměry: 28 x 26 x 8 cm
Země původu: EU

záruka 2 roky
Vhodné od 7 let
Šířka balení 26.00 cm
Výška balení 8.00 cm
Délka balení 28.00 cm
Hmotnost balení 0.69 kg
Pohlaví Kluk
Počet dílků 471

Dotaz k produktu