doprava zdarma ČR

LEGO Super Heroes 76122 Clayface™ útočí na Batmanovu jeskyni

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 76122
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO Super Heroes 76122 Clayface™ útočí na Batmanovu jeskyni

Napínavé sada LEGO® DC Batman 76118 Mr. Freeze™ vs. Batman na Batmotorce™ si děti mohou přehrávat svá vlastní vzrušující dobrodružství s Batmanem a Robinem ve snaze zachránit GOTHAM CITY™ před Mr. Freezem.

Součástí je 6 LEGO® City minifigurek: Batman, Bruce Wayne™, Robin™, Batwoman™, Catwoman™ a Two-Face™, a navíc velká polohovatelná figurka Clayface™ s rukou, která může sevřít minifigurku.

Obsahuje LEGO® Batmanovu jeskyni s místností s Batpočítačem, místností s nejmodernějším vybavením, místem na cvičení, místností se zbraněmi, pokojem s trofejemi a odnímatelnými moduly transformační věže a vězení, a k tomu všemu v ní najdeš i Bat-Tank.

Místnost s Batpočítačem zahrnuje psací stůl, otáčecí židli pro minifigurku a 5 prvků obrazovek počítače se samolepkami s počítačovou grafikou.

Technologická místnost obsahuje sestavitelný batoh pro Batmana s odnímatelným stavebním nářadím.

Pokoj s trofejemi má 3 pódia a 3 kultovní artefakty ze světa Batmana – sochu dinosaura, obří minci a kartu Jokera.

Transformační věž nabízí funkci „proměny" Bruce Waynea na Batmana – umísti minifigurku Bruce Waynea nahoru vedle telefonu a minifigurku Batmana dovnitř, zatáhni za kolík vzadu, aby Bruce zmizel a objevil se Batman.

Vězení ukrývá funkci výbuchu, která odstřelí vězeňské mříže, a navíc má střešní parkovací prostor pro Batwing ze sady 76120 Batmanovo letadlo a Hádankářova krádež.

Bat-Tank je vybaven otevíracím kokpitem pro minifigurku, rotační věží se 4 raketovými střelami a také odnímatelným vystřelovačem a vystřelovačem háku.

Dále zahrnuje také Batmanův batarang, batarang Batwoman, bič Catwoman a dynamit Two-Face a zbraň, která nestřílí.

Doplňky zahrnují 10 různých akčních a 10 různých batmanovských dílků pro úpravu modelů, minifigurek a zbraní.

LEGO® Batmanova jeskyně včetně odnímatelných modulů transformační věže a vězení měří přes 22 cm na výšku, 43 cm na šířku a 9 cm do hloubky. Bat-Tank měří přes 8 cm na výšku, 8 cm na délku a 7 cm na šířku. Clayface™ měří přes 12 cm na výšku.

Věk: 8+
Materiál: plast
Počet dílů: 1038
Rozměry: 26 x 6 x 19 cm
Země původu: EU

 

záruka 2 roky
Vhodné od 8 let
Šířka balení 38.00 cm
Výška balení 7.00 cm
Délka balení 48.00 cm
Hmotnost balení 1.53 kg
Pohlaví Kluk
Počet dílků 1038

Dotaz k produktu