LEGO Super Heroes 76118 Mr. Freeze™ vs. Batman na Batmotorce™ - Poškozený obal

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 76118_OBAL
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO Super Heroes 76118 Mr. Freeze™ vs. Batman na Batmotorce™ - Poškozený obal

Napínavé sada LEGO® DC Batman 76118 Mr. Freeze™ vs. Batman na Batmotorce™ si děti mohou přehrávat svá vlastní vzrušující dobrodružství s Batmanem a Robinem ve snaze zachránit GOTHAM CITY™ před Mr. Freezem.

Součástí jsou 3 LEGO® City minifigurky: Batman™, Robin™ a Mr. Freeze™.

Batmotorka je vybavena kokpitem pro minifigurky Batmana a Robina, vystřelovačem, Batmanovým batarangem a vystřelovačem háku, Robinovým mečem, 2 zbraněmi, které nestřílí, 2 netopýřími křídly a ukrývá funkci rozdělení na 2 samostatné motorky.

Batarang, vystřelovač háku, meč a 2 zbraně lze oddělit od Batmotorky a dát do rukou minifigurkám, ať je mohou použít v boji.

V sadě najdeš také sněžný skútr s prostorem pro minifigurku Mr. Freeze™.

Doplňky zahrnují helmu a batoh Mr. Freeze s mrazicí zbraní, což jsou novinky pro červen 2019, a navíc 10 různých akčních dílků, které lze použít pro přizpůsobení modelů, minifigurek a zbraní.

Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu.

Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců.

Batmotorka měří přes 5 cm na výšku, 11 cm na délku a 8 cm na šířku. Sněžný skútr měří přes 6 cm na délku, 4 cm na šířku a méně než 2 cm na výšku.

Věk: 6+
Materiál: plast
Počet dílů: 200
Rozměry: 26 x 6 x 19 cm
Země původu: EU

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

Vhodné od 6 let
Šířka balení 19.00 cm
Výška balení 6.00 cm
Délka balení 26.00 cm
Hmotnost balení 0.29 kg
Počet dílků 200
Pohlaví Kluk
záruka 2 roky

Dotaz k produktu