LEGO Super Heroes 76093 Mighty Micros: Nightwing™ vs. Joker™
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO Super Heroes 76093 Mighty Micros: Nightwing™ vs. Joker™
LEGO Super Heroes 76093 Mighty Micros: Nightwing™ vs. Joker™
Poskládej si z 84 dílků běžnou automobilovou honičku, nebo pronásleduj s Nightwingem Jokerovu super skvělou Zmrzlinářskou dodávku ze světa Mighty Micros! Zadrž klauního prince zločinu a uzemni ho obuškem. Popadni zmrzlinu z kufru dodávky a uteč. Potom si odpočiň, ale pozor – ta zmrzlina může být otrávená!
Věk: 5 -12
Materiál: plast
Počet dílků: 84 ks
Rozměry balení: 12 x 14 x 4,5 cm
Země původu: EU
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 do 12 let |
| Počet dílků | 84 |
| Šířka balení | 14 cm |
| Výška balení | 4.5 cm |
| Délka balení | 12 cm |
| Pohlaví | Kluk |
| Země původu | EU |