nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
LEGO Overwatch 75977 Conf-LOW-2
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO Overwatch 75977 Conf-LOW-2
Prožij vzrušení ze hry Overwatch® na vlastní kůži se stavebnicí Junkrat a Roadhog.
Tato stavebnice inspirovaná mezinárodně uznávanou týmovou akční hrou Overwatch věrně zobrazuje apokalyptickou atmosféru města Junkertown, oblíbené mapy ze hry.
Součástí LEGO® sady jsou dvě oblíbené postavy ze hry Overwatch®: Velká figurka Roadhoga s řetězem s hákem a minifigurka Junkrata s ikonickou dřevěnou nohou a zbraní.
Autentické doplňky z Overwatch® zahrnují diorámu města Junkertown a žlutou motorku, se kterou si lze hrát samostatně.
Hra Overwatch® od společnosti Blizzard Entertainment, tvůrců legendární hry World of Warcraft®, si rychle získala komunitu nadšených fanoušků po celém světě a stala se inspirací pro animovaná videa, komiksy a vzrušující celosvětové akce v oblasti eSportu.
Model měří přes 21 cm na výšku, 22 cm na šířku a 12 cm na délku.
Věk: 10+
Materiál: plast
Počet dílů: 380
Země původu: EU
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 10 let |
| Šířka balení | 26.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 28.00 cm |
| Váha balení | 0.68 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Počet dílků | 380 |