LEGO Overwatch 75974 Bastion
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO Overwatch 75974 Bastion
Poskládej si ze 602 dílků speciálního robota Bastiona, kterého můžeš vidět v počítačové hře Overwatch.
Dva režimy robota:
- průzkumný
- hlídkový
LEGO® je nejoblíbenější stavebnice na světě. Podporuje velmi výrazně motorické schopnosti a psychický vývoj dětí a pomáhá dětem, díky svým herním konceptům, pochopit svět.
Věk: 10+
Materiál: plast
Počet dílků: 602
Rozměry po sestavení: 17/26 cm (na výšku dle režimu)
Země původu: EU
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 10 let |
| Šířka balení | 24.00 cm |
| Výška balení | 28.00 cm |
| Délka balení | 40.00 cm |
| Váha balení | 0.74 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Počet dílků | 602 |
| Země původu | EU |