Maxík dodávka

Při objednávce nad 999 Kč DOPRAVA ZDARMA

Zavřít

Zákaznická podpora 313 129 855, Po-Pá: 8-16:30

LEGO novinky 2013

17.01.2013

Jak jistě všichni vědí, LEGO je nejoblíbenější stavebnice jak na světě, tak i v naší zemi. Jako každoročně LEGO vydává i v tomto období strhující množství novinek pro první pololetí roku 2013. Napříč svým sortimentem a výrobními řadami rozšiřuje, vyměňuje a zdokonaluje svůj sortiment hraček.

V loňském roce LEGO poprvé do svého sortimentu zařadilo řadu stavebnic výhradně pro děvčata LEGO Friends. Tato řada LEGO Friends okamžitě způsobila mimořádný zájem a doslova poprask jak mezi prodejci hraček, tak zejména mezi spotřebiteli. Tato nová řada LEGO Friends byla pro letošní rok rozšířena o další kvalitní produkty a pevně věříme, že naše zákazníky děvčátka zaujmou.

V letošním roce jste již jistě zaznamenali i TV reklamě, zcela novou řadu stavebnice LEGO Chima. I tyto nové hračky stavebnice LEGO si okamžitě získaly obrovskou populatitu mezi svými zákazníky.
Široké škály novinek se dočkali i již tradiční řady Lega. LEGO DUPLO je nově vybaveno licenčními produkty pro děvčátka od Disneyho, vílou Arielkou. Pro pány kluky LEGO DUPLO zařadilo novinky s oblíbenou tématikou nákladních aut a strojů a samozřejmě nemohou chybět ani tradiční kostky pro rozšíření stavebnic co máte již doma nebo pro stavění jen tak podle vlastní fantazie.
I další řady nezůstávají pozadu s vývojem novinek a tak i LEGO City, LEGO Ninjago, LEGO Star Wars jsou plné novinek, které zaujmou jak zapřísáhlé fandy Lega nebo i získají nové členy již početného funclubu LEGO. LEGO i v roce 2012 upevnilo svou neotřesitelnou pozici největšího výrobce hraček u nás v České republice, tak i v Evropě a na celém světě.

 

LEGO novinky 2013