LEGO® NINJAGO® 71736 Odstřelovač balvanů - Poškozený obal

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 71736_OBAL
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO® NINJAGO® 71736 Odstřelovač balvanů - Poškozený obal

LEGO® NINJAGO® 71736 Odstřelovač balvanů - Poškozený obal

Fanoušci si nyní mohou vychutnat spoustu akce v oblacích a řadu napínavých bitev na zemi díky moderní verzi sady Odstřelovač balvanů inspirované 4. řadou seriálu LEGO® NINJAGO®.

Model letounu nabízí 8 pružinových vystřelovačů, kterými lze pohotově pálit po Eyezorovi nebo otevřít vězeňskou celu, ve které je uvězněn Lloyd.

Pro děti, které zbožňují akční fantasy příběhy. Nejlepší dárek pro fanoušky nindžů.

Tato nindža hračka obsahuje 4 minifigurky: nindži Colea, Lloyda a Kaie z edice Legacy, a jejich nepřítele Eyezora – děti tak mají k dispozici vše, co potřebují k hraní si na akční dobrodružství.

V balení najdete i zbrusu novou zlatou sběratelskou minifigurka Kaie z edice Legacy, která představuje novinku pro leden 2021, kdy stavebnice NINJAGO oslaví 10 let.

Zlatá minifigurka je navíc doplněna o speciální podstavec.

Stavebnice LEGO NINJAGO představují bránu do fantastického světa plného vzrušujících dobrodružství. Fanoušci se po boku oblíbených nindžů naučí spoustu věcí do života, postaví se zlým protivníkům a užijí si spoustu zábavy při hraní s parádními modely nindžovských draků, letounů a budov.

Věk: 8+
Počet dílků: 449

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

Vhodné od 8 let
Počet dílků 449
Šířka balení 26.20 cm
Výška balení 5.65 cm
Délka balení 38.20 cm
Váha balení 0.65 kg
Věk Školák (6-11 let)
Pohlaví Kluk
záruka 2 roky

Dotaz k produktu