nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
LEGO Nexo Knights 72001 Lanceův vznášející se turnajový vůz
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO Nexo Knights 72001 Lanceův vznášející se turnajový vůz
LEGO Nexo Knights 72001 Lanceův vznášející se turnajový vůz
Připrav se na zápas proti Cezarovi a jeho zlému Pážebotovi, KyberByter Dennisovi. Použij Lanceův vznášející se turnajový vůz a zhať jejich plán zamořit království Knighton Monstroxovou robonákazou. Přepni se do útočného režimu a zastav KyberByter Dennise, který vystřeluje příšeráky šířící robonákazu! Obsahuje 3 snímatelné štíty s NEXO Silami – Sílu dynamitu, Diamantové kopí a Merlokovo kopí.
Věk: 7 - 14 let
Materiál: plast
Počet dílů: 217
Rozměry: 26,2 x 19,1 x 4,6 cm
Země původu: EU
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 7 do 14 let |
| Počet dílků | 217 |
| Šířka balení | 19.1 cm |
| Výška balení | 4.6 cm |
| Délka balení | 26.2 cm |
| Váha balení | 0.28 kg |
| Pohlaví | Kluk |