doprava zdarma ČR

LEGO Movie 70831 Emmetův vysněný dům Záchranná raketa!

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 70831
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO Movie 70831 Emmetův vysněný dům Záchranná raketa!

LEGO Movie 70831 Emmetův vysněný dům Záchranná raketa!

Tato stavebnice 2 v 1 obsahuje Emmetův vysněný dům, který lze pomocí dílků z barikády a vodárenské věže přestavět na záchrannou raketu.

Obsahuje 5 postav z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2: minifigurky Emmeta, Lucy a Rexe Riskomila, figurku Emmetova nejlepšího přítele Kytičky a sestavitelnou figurku válečnice Kitty se 2 různými výrazy ve tváři.

Emmetův vysněný dům lze otevřít pro snadný přístup k hraní uvnitř a nechybí v něm: otevírací vstupní dveře, obývák/kuchyň se sestavitelnou linkou, pohovka, jídelní stůl, topení a škrabadlo pro válečnici Kitty.

Sada navíc obsahuje další dílky, včetně talíře, hrníčku na kávu a pánvičky, a dále taky rádio, dalekohled, tahací harmoniku, světla pro řízení letového provozu, sundavací střechu, kterou lze přestavět na raketu, a sestavitelný plot na zahradě a dílky barelu a květiny.

Záchranná raketa má 2 pružinové vystřelovače a nastavitelné motory. Součástí je i sestavitelná barikáda a vodárenská věž s pracovní stanicí. Mezi zbraněmi najdeš Lucyinu kuši a harpunu patřící válečnici Kitty. Mezi doplňky najdeš Lucyin toulec a helmu Rexe Riskomila. Emmet, Lucy a Rex Riskomil jsou nové minifigurky, které spatří světlo světa už v lednu 2019.

Přehrávej si znovu díky této suprové stavebnici zábavné scény z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2.

Vysněný dům měří přes 14 cm na výšku, 13 cm na šířku a 13 cm do hloubky. Raketa měří přes 15 cm na výšku, 20 cm na délku a 18 cm na šířku.

Vodárenská věž měří přes 15 cm na výšku, 17 cm na šířku a 7 cm do hloubky. Barikáda měří přes 3 cm na výšku, 16 cm na šířku a 6 cm do hloubky.

Věk: 8+
Materiál: plast
Rozměry balení: 61 x 28 x 6 cm
Země původu: EU

 

záruka 2 roky
Vhodné od 8 let
Šířka balení 28.00 cm
Výška balení 6.00 cm
Délka balení 61.00 cm
Hmotnost balení 1.15 kg
Pohlaví Kluk

Dotaz k produktu