LEGO® Minions 75546 Mimoni v Gruově laboratoři

-12%
499 Kč
439 Kč
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
LEG 75546
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO® Minions 75546 Mimoni v Gruově laboratoři

Děti, které milují filmy s mimoni, si zamilují LEGO® stavebnici Mimoni v Gruově laboratoři. Ideální narozeninový dárek s mimoni pro děti od 4 let.Fanoušci mimoňů znovu prožijí legraci z filmu Mimoni: Padouch přichází.

Figurky mimoňů Kevina a Otta v dětech vzbudí touhu přehrávat si příběhy a vydávat se na dobrodružství i poté, co model dostaví.

Úžasná stavebnice ukrývá nespočet legračních prvků, které podněcují ke kreativnímu hraní. Děti mohou sjíždět s mimoni po skluzavce do suterénu, testovat nové auto na rampě nebo spustit pračku pomocí tlačítka.

Skvělý dárek k narozeninám, který se jen tak neomrzí. LEGO® sady pro děti od 4 let představují zábavný způsob, jak se děti mohou naučit stavět a posilovat své sebevědomí pomocí jednoduchých kroků.

Model laboratoře s figurkami mimoňů měří přes 8 cm na výšku, 17 cm na šířku a 13 cm do hloubky, takže je ideálně veliký pro přehrávání ohromných příběhů.

Díky digitálnímu návodu Instructions PLUS mohou i menší děti zažít pocit úspěchu ze stavění bez pomoci.

Každá ze stavebnic LEGO® Mimoni děti inspiruje k přehrávání scén z filmu Mimoni: Padouch přichází. Ideální volba, pokud hledáte narozeninový dárek pro děti, které milují mimoně Kevina a Otta.

LEGO® kostky a stavebnice splňují ty nejvyšší oborové standardy i kritéria kvality společnosti LEGO Group. Díky tomu jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání.

Dílky stavebnic z řady LEGO® Mimoni jsou důkladně testovány, aby se zajistilo, že každý model splňuje ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality.

Věk: 4+
Počet kostiček: 87

záruka 2 roky
Vhodné od 4 let
Počet dílků 87
Šířka balení 19.10 cm
Výška balení 4.60 cm
Délka balení 26.20 cm
Hmotnost balení 0.26 kg
Věk Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let)
Pohlaví Unisex

Dotaz k produktu