LEGO® Minecraft® 21183 Výcvikové středisko

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 21183
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO® Minecraft® 21183 Výcvikové středisko

Vytvořte si vlastní úkryt bojovníků z říše Minecraft®! Nad zemí se nachází nejlepší dojo všech dob.

Zatlačte na kostku pod stromem a šup: Padací dveře se otevřou a kdokoli, kdo na nich stál, se zřítí do jeskyně pod zemí.

Jelikož zde najdete kovadlinu, pec, stojan na brnění a další prvky, jedná se o takřka ideální kovárnu. V tomto 2patrovém modelu zkrátka nechybí vůbec nic – včetně kostlivce! Rychle, chopte se meče!

Tvůrčí zážitek na motivy hry Minecraft® plný nápadité zábavy. Obří modulární dojo a kovárna v jeskyni z říše Minecraft® s řadou autentických detailů a cool funkcí z vysoce populární hry Minecraft.

Stavebnice Výcvikové středisko (21183) od LEGO® Minecraft® nabízí velký, propracovaný a velmi všestranný model, který spolehlivě zabaví hráče Minecraftu a všechny děti od 8 let, které se rády věnují kreativnímu stavění a rozvíjejí při svých hrách fantazii.

Neomezená flexibilita a tvořivost ve světě Minecraft.

Potěšte děti pozoruhodným stavitelským projektem v podobě působivé sady od LEGO Minecraft, která zároveň nabízí strhující herní zážitek a poslouží jako poutavý model na výstavce.

Nahoře se nachází dojo, kde žijí a trénují bojovníci ze světa Minecraft.

Dole najdete kovárnu v jeskyni s kovadlinou, pecí, stojanem na brnění a dalšími prvky, aby si děti mohly vyrábět a opravovat zbraně.

Obě úrovně spojují padací dveře ovládané speciální kostkou pod stromem. Tato mimořádná stavebnice nepostrádá vůbec nic – díky hrozivému kostlivci nechybí ani akční bitvy.

A až se hráčům model okouká, mohou obě úrovně oddělit a přestavět je na něco úplně jiného.

Výcvikové středisko (21183) od LEGO® Minecraft® nabízí hodnotný stavitelský projekt, vzrušující herní zážitek a pozoruhodný model, kterým se děti jistě rády pochlubí.

Sada zaujme přehlídkou klasických postav ze světa Minecraft®, jako jsou nindža, lupič, kostlivec a netopýr.

Děti mají svobodu přestavovat a měnit tento úžasně flexibilní model, kdykoli se jim zachce, a mohou tak objevovat neomezené možnosti tvůrčího hraní.

Skvělá modulární sada poslouží jako ideální dárek k narozeninám, Vánocům nebo jiné speciální příležitosti pro všechny fanoušky hry Minecraft® nebo nadšené stavitele od 8 let.

Tato působivá stavebnice měří přes 24 cm na výšku, 24 cm na šířku a 15 cm do hloubky. Pro ještě více zábavy ji lze přestavovat a kombinovat s ostatními sadami.

Stavebnice řady LEGO® Minecraft přinášejí fanouškům nový způsob, jak si vychutnat jejich oblíbenou hru. Součástí jsou postavy, scény a funkce tvořené pestrým mixem kostek a dílků LEGO.

Již od roku 1958 splňují všechny kostky LEGO® nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní.

Dílky LEGO® pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Věk: 8+
Počet dílků: 534

záruka 2 roky
Vhodné od 8 let
Počet dílků 534
Šířka balení 26.20 cm
Výška balení 7.05 cm
Délka balení 38.20 cm
Váha balení 0.94 kg
Věk Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let)
Pohlaví Unisex
Skladem U Vás již 22.4.
389 Kč
Základna bojovníků ze hry Minecraft®
Propracované dojo a kovárna jsou nabité autentickými doplňky a aktivitami z oblíbené hry Minecraft®.
Modulární dárek od LEGO® Minecraft®
Tuto stavebnici pro hráče od 8 let, která zahrnuje 534 dílků, lze neustále přestavovat, takže vás čekají nekonečná dobrodružství.

LEGO® Minecraft® 21183 Výcvikové středisko

Dobrodružství při přestavování
Horní a spodní část lze při přestavování odpojit
Dejte se do tvoření v kovárně
Vyrábějte a opravujte zbraně v kovárně.
Vezměte to padacími dveřmi
Blok u stromu otevře poklop v podlaze dojo.
Zábavné možnosti rozvoje dovedností
Nepřeberné herní možnosti podpoří rozvoj stavitelských dovedností, fantazie a emoční inteligence.
Klasické postavy ze světa Minecraft®
Tato pestrá stavebnice obsahuje populární moby, včetně nindži, lupiče, kostlivce a netopýra.

Dotaz k produktu