LEGO® Minecraft™ 21171 Koňská stáj

-12%
499 Kč
439 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 8 DĚTEM
Dostupnost
POZOR, POSLEDNÍ KUS!
Značka
Kód výrobce
LEG 21171
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO® Minecraft™ 21171 Koňská stáj

Při přestavování sady Koňská stáj od LEGO® Minecraft™ děti objeví nekonečné herní možnosti, které na ně čekají s dobře známými postavami ze světa Minecraft.

Děti, které milují hru Minecraft™, okamžitě poznají koně, stáj a autentické doplňky z online prostředí inspirující k neomezenému tvůrčímu hraní.

S touto všestrannou stavebnicí si lze užít spoustu zábavy. Děti mohou krmit a starat se o koně, stavět pro ně překážkové dráhy a bojovat s kostlivým jezdcem!

Tvořivá stavebnice na motivy populární online hry udělá radost jak hráčům Minecraftu, tak milovníkům koní od 8 let.

Stavebnice, která měří přes 9 cm na výšku, 14 cm na šířku a 14 cm do hloubky, je vhodná na hraní i na výstavku, a navíc ji lze kombinovat s ostatními sadami od LEGO® Minecraft™.

Barevná stáj a okolí jsou doplněny o další prvky ze světa Minecraft™, jako jsou balíky slámy, zlatá mrkev a diamantové brnění pro koně.

Stavebnice řady LEGO® Minecraft™ přinášejí fanouškům nový způsob, jak si vychutnat jejich oblíbenou hru. Součástí jsou postavy, scény a funkce tvořené pestrým mixem LEGO kostek a dílků.

Již od roku 1958 splňují LEGO® stavebnice přísné oborové standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.

LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Věk: 8+
Materiál: plast
Počet dílků: 241

záruka 2 roky
Vhodné od 8 let
Počet dílků 241
Šířka balení 19.10 cm
Výška balení 6.10 cm
Délka balení 26.20 cm
Hmotnost balení 0.37 kg
Pohlaví Kluk
Věk Školák (6-11 let)

Dotaz k produktu