nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
LEGO® Minecraft™ 21160 Útok Illagerů
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO® Minecraft™ 21160 Útok Illagerů
Pillageři útočí pod vedením svého kapitána. Je s ním i Vindicator a Ravager, který neustále otevírá hladovou tlamu – moc se k němu nepřibližujte!
Zachraňte před útokem vesničany, jejich obchod a celou úrodu! Abyste porazili nepřátele a nebezpečnou stvůru, budete potřebovat všechny své znalosti Minecraftu!
Tato kreativní LEGO® stavebnice přidá vašim dobrodružstvím ve světě Minecraftu zcela nový rozměr!
Věk: 8+
Materiál: plast
Počet kostiček: 562
Rozměry balení: 38 x 26 x 7 cm
Země původu: EU
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 26.00 cm |
| Výška balení | 7.00 cm |
| Délka balení | 38.00 cm |
| Váha balení | 0.82 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Počet dílků | 562 |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |