LEGO® Marvel Avengers 76190 Iron Man: běsnění Iron Mongera

-18%
1 049 Kč
859 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 4 DĚTEM
Dostupnost
POZOR, POSLEDNÍ KUS!
Značka
Kód výrobce
LEG 76190
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO® Marvel Avengers 76190 Iron Man: běsnění Iron Mongera

Pohyblivé modely a parádní zbraně, které vás čekají ve stavebnici LEGO® Marvel Iron Man: běsnění Iron Mongera, inspirují k přehrávání bezpočtu akčních dobrodružství.

Obsahuje minifigurky Iron Mana, Obadiaha Stanea a Pepper Potsové. Robot má šestiranný vystřelovač na pravé ruce a tříranný vystřelovač na levé ruce. Hruď mu pak zdobí reaktor, který svítí ve tmě.

Děti usadí minifigurku Obadiaha Stanea do robota Iron Monger a pak s ním vyrazí do boje proti Iron Manovi a Pepper Pottsové.

Fandové filmů studia Marvel a mladí superhrdinové od 9 let mohou nyní vstoupit do svého oblíbeného světa fantazie díky stavebnici s robotem Iron Monger.

Robot Iron Monger měří přes 18 cm na výšku a je vybaven pohyblivými končetinami a funkčními tlumiči, díky kterým je pohyb realistický.

Děti mohou sbírat a stavět i další roboty od LEGO® Marvel a pak s nimi sehrávat známe scény z filmů nebo své vlastní úžasné příběhy.

Již od roku 1958 splňují LEGO® dílky a kostky přísné standardy, aby byly spolehlivé, kompatibilní a umožňovaly konzistentní spojování a rozebírání.

LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Věk: 9+
Materiál: plast
Počet dílků: 479

Vhodné od 9 let
Počet dílků 479
Šířka balení 26.2 cm
Výška balení 7.6 cm
Délka balení 22.2 cm
Hmotnost balení 1.44 kg
Pohlaví Kluk
záruka 2 roky
Věk Školák (6-11 let)

Dotaz k produktu