doprava zdarma ČR
+ dárek

LEGO® Ideas 21325 Kovárna - Poškozený obal

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 21325_OBAL
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Zdarma dárek

Nakupte stavebnice LEGO v minimální hodnotě 999 Kč a získejte jako dárek LEGO® City 60275 Policejní vrtulník v hodnotě 239 Kč zdarma.

LEGO® Ideas 21325 Kovárna - Poškozený obal

Vydej se na cestu časem s tímto působivým LEGO® modelem středověké kovárny, která slouží jako dílna, ale zároveň i jako domov.

Objev řadu autentických detailů a jedinečných prvků uvnitř 3patrové budovy, od středověké kuchyně a ložnice až po plně vybavenou dílnu.

Zatlač na měchy, které rozžhaví pec, a vydej se na průzkum zahrady se sukovitou jabloní, lukostřeleckým terčem a studnou. Chybět nesmí ani kůň s vozíkem.

Postav neuvěřitelně propracovaný model plně vybavené kovárny od LEGO® Ideas, včetně žhnoucí pece a 4 minifigurek.

Uteč na chvíli z moderního světa a postav si tento velkolepý výstavní model Kovárna (21325) od LEGO® Ideas. Architektonické detaily 3podlažní středověké budovy jsou vytvořené z LEGO kostek.

Střechu a 2 podlaží lze odejmout pro lepší přístup k plně vybavené ložnici, kuchyni a dílně, která je nabitá předměty z opravdové středověké kovárny.

Další funkce zahrnují žhnoucí pec se světelnou LEGO kostkou, a k tomu navíc zahradu se sestavitelnými modely jabloně a studny.

Scénu oživí 4 minifigurky: kovář, lučištník a 2 sokolí rytíři se 4 meči, 3 štíty a halapartnou, a k tomu navíc pohyblivá figurka koně se sestavitelným vozíkem a figurky psa a žáby.

Tato stavebnice tvořící součást sbírky inspirativních LEGO stavebnic určených pro dospělé, kteří si chtějí odpočinout u tvořivé činnosti, představuje parádní dárek pro tebe nebo LEGO fanouška či kutila ve tvém životě.

Odpočiň si od moderního života u přesvědčivého modelu řady LEGO® Ideas (21325), který věrně zachycuje architektonické detaily středověké kovárny sloužící jako dílna i jako domov.

Tato 3podlažní budova má odnímatelnou střechu a 2 patra, takže umožňuje snadný přístup k plně vybavené ložnici, kuchyni a dílně. Na zahradě nesmí chybět jabloň a studna.

Dílna je nabitá doplňky, jako je nářadí, uhlí a brnění. Zmáčknutím měchů lze aktivovat LEGO® světelnou kostku v peci na uhlí, která se tak rozžhaví.

Měří přes 27 cm na výšku, 32 cm na šířku a 21 cm do hloubky. Působivý sestavitelný model vypadá dobře na fotkách a můžete jím obdarovat buď sebe, nebo LEGO® fanoušky a kutily mezi vašimi blízkými.

Tato stavebnice pro dospělé obsahuje světelnou LEGO® kostku s baterií typu LR41.

Stavebnice řady LEGO® Ideas pro dospělé je součástí sbírky inspirativních sad určených náročným kutilům, kteří se ve volném čase věnují manuálním projektům rozvíjejícím všímavost.

Již od roku 1958 jsou LEGO® kostky testovány tak, aby splňovaly ty nejvyšší oborové standardy. Díky tomu jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání.

Ve společnosti LEGO Group LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality.

Věk: 18+
Počet dílků: 2164
Baterie: 1 x LR41 (součást balení)

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

Vhodné od 18 let
Počet dílků 2164
Šířka balení 37.80 cm
Výška balení 11.20 cm
Délka balení 48.00 cm
Váha balení 2.41 kg
Baterie Jsou součástí balení
počet baterií 2.00 ks
Typ baterií LR41/AG3
Věk Starší (16+), Puberťák (12-15 let)
Pohlaví Unisex
záruka 2 roky

Dotaz k produktu