nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
LEGO® Harry Potter™ 76456 Adventní kalendář 2025
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO® Harry Potter™ 76456 Adventní kalendář 2025
Zažijte kouzlo Vánoc s LEGO® Harry Potter™ 76456 Adventním kalendářem 2025. Tento set určený pro děti od 7 let i fanoušky kouzelnického světa nabízí 24 denních překvapení, která zpříjemní čekání na Štědrý den.
Uvnitř kalendáře se nachází 8 minifigurek LEGO® Harry Potter™ oblečených do vánočních bradavických svetrů, 6 sestavitelných figurek LEGO® a 10 mini modelů, mezi nimiž nechybí například Moudrý klobouk nebo Obludné obludárium.
Každé okénko ukrývá drobný model s návodem na sestavení dostupným na jeho zadní straně nebo v aplikaci LEGO® Builder.
Kalendář je součástí rozšířené řady LEGO® Harry Potter™, kterou lze kombinovat s dalšími stavebnicemi, a představuje ideální vánoční dárek pro všechny malé čaroděje a čarodějky.
| Váha balení | 0.41 kg |
| Šířka balení | 26.2 cm |
| Délka balení | 38.2 cm |
| Výška balení | 2.29 cm |
| Počet dílků | 278 |
| Vhodné | od 7 let |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |