nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
LEGO® Harry Potter™ 76397 Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina obrany proti černé magii
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO® Harry Potter™ 76397 Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina obrany proti černé magii
Stavebnice Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina obrany proti černé magii od LEGO® Harry Potter™ doslova překypuje zábavou.
Sada v podobě knížky je určena dětem od 8 let. Je plná oblíbených postav a autentických funkcí z populární učebny v Bradavicích.
Stavebnice řady LEGO® Harry Potter™ nabízejí oblíbené postavy, úžasná stvoření a dobře známá místa z populárních filmů.
Již od roku 1958 splňují LEGO® stavebnice přísné oborové standardy kvality, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání.
LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují celosvětově uznávané bezpečnostní normy.
Věk: 8+
Materiál: plast
Počet dílků: 257
| Vhodné | od 8 let |
| Počet dílků | 257 |
| Šířka balení | 26 cm |
| Výška balení | 6 cm |
| Délka balení | 19 cm |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
LEGO® Harry Potter™ 76397 Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina obrany proti černé magii