LEGO® Harry Potter™ 76386 Bradavice omyl s Mnoholičným lektvarem - Poškozený obal

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 76386_OBAL
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO® Harry Potter™ 76386 Bradavice omyl s Mnoholičným lektvarem - Poškozený obal

Stavebnice Bradavice: omyl s Mnoholičným lektvarem od LEGO® Harry Potter™ má vše, co si jen děti mohou přát: oblíbené hrdiny, nápadité funkce a kouzelná dobrodružství zasazená do slavných kulis Bradavic.

Obsahuje minifigurky Harryho Pottera, Hermiony Grangerové a Rona Weasleyho, sestavitelnou umývárnu Ufňukané Uršuly a spoustu autentických doplňků.

Vzrušující prvky, jako například měnící se minifigurky a tajná chodba, dětem pomohou přehrávat ikonické scény z filmu Harry Potter™ a Tajemná komnata a také jim umožní vymýšlet vlastní úžasné příběhy.

Tato všestranná stavebnice představuje skvělý dárek pro mladé čarodějky a kouzelníky od 7 let. Kouzelná směsice herních možností slibuje nikdy nekončící magická dobrodružství.

Model měří 8 cm na výšku, 12 cm na šířku a 6 cm do hloubky a lze jej spojit se stavebnicí LEGO Harry Potter Bradavice: Tajemná komnata (76389) pro ještě větší porci legrace.

Tato stavebnice je součástí kolekce autenticky propracovaných, modulárních sad, které lze zkombinovat do velkého modelu Bradavic.

Obsahuje exkluzivní zlatou minifigurku Harryho Pottera, kterou jsme vydali k oslavě 20 let kouzelných dobrodružství s řadou LEGO® Harry Potter.

V sadě na vás čekají také 2 náhodné kouzelnické karty, které mohou děti sbírat (16 celkem).

Stavebnice řady LEGO® Harry Potter™ nabízejí oblíbené postavy, úžasná stvoření a dobře známá místa z populárních filmů.

Představují skvělý dárek pro všechny děti, které chtějí poznat filmový svět kouzel na vlastní kůži.

Již od roku 1958 splňují všechny LEGO® stavebnice přísné oborové standardy kvality, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání.

LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Věk: 7+
Materiál: plast
Počet dílků: 217

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

Vhodné od 7 let
Počet dílků 217
Šířka balení 14.10 cm
Výška balení 7.20 cm
Délka balení 26.20 cm
Váha balení 0.32 kg
Věk Školák (6-11 let)
Pohlaví Unisex
záruka 2 roky

Dotaz k produktu