LEGO® Friends 42637 Adventní kalendář
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO® Friends 42637 Adventní kalendář
Dopřejte dětem od 6 let vánoční radovánky při odpočítáváni dní do Vánoc a otevřete s nimi okénka sady LEGO® Friends (42637) Adventní kalendář 2024.
Sada obsahuje 5 postav včetně malého Ollyho, malé Paisley, Paisleyiny maminky, tatínka a mladší sestry, 2 malá zvířátka, figurku sněžné kočky a spoustu doplňků.
Vydejte se s kalendářem zpět do doby, kdy byli Paisley a Olly ještě malé děti. Za každým okénkem najdete překvapení s tradicí, koníčkem nebo dalšími zajímavostmi.
Za spoustou okének najdete sestavitelné aktivity, jako je katapult, který další den můžete použít ke zbourání hradu ze sněhu.
V kalendáři najdete také sušenky k upečení, dopis k odeslání a spoustu dalšího. Tento adventní kalendář je plný výjimečných okamžiků, od zpěvu a šití až po jízdu na snowboardu a opékání marshmallows.
Tato stavebnice LEGO je nejen zábavný nápad na vánoční dárek pro děti, ale navíc podněcuje rozvoj sociálních a emočních dovedností malých stavitelů, kteří si s Paisley a Ollym zavzpomínají na kouzelné vánoční okamžiky.
Věk: 6+
Počet dílků: 272
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Počet dílků | 272 |
| Šířka balení | 26.20 cm |
| Výška balení | 7.05 cm |
| Délka balení | 38.20 cm |
| Váha balení | 0.39 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
| Rok vydání | 2024 |
Související produkty
LEGO® Friends 42637 Adventní kalendář