LEGO® Friends 41441 Auto s přívěsem a výcvik koníka

-16%
769 Kč
639 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 7 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
LEG 41441
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO® Friends 41441 Auto s přívěsem a výcvik koníka

Skvělá stavebnice Auto s přívěsem a výcvik koníka určená pro věkovou kategorii od 4 let naučí děti stavět a bavit se pečováním o zvířata. Obsahuje také modely auta a stájí.

Zahrnuje LEGO® Friends minipanenky Stephanie a Emmu, koníka s pohyblivou hlavou a figurku hříbátka. Každý ze sáčků obsahuje figurku, takže zábava a hraní mohou začít ihned po otevření.

Stavebnice obsahuje auto LEGO® Friends, přívěs pro koně, stáje s příslušenstvím pro hřebelcování, překážky a otěže, s jejichž pomocí mohou děti koně vodit a učit klusat.

Máte ve svém okolí dítě ve věku kolem 4 let, které by si zasloužilo odměnu?

Sáhněte po kreativním dárku, který děti zabaví na celé hodiny, a ještě je naučí stavět. Jedná se také o skvělou volbu k narozeninám nebo Vánocům!

Auto s přívěsem měří něco málo přes 5 cm na výšku a 20 cm na délku.

LEGO® Friends model ranče pak má 11 cm na výšku a 15 cm na šířku – rozměry, díky kterým se bude skvěle vyjímat na výstavce v pokojíčku.

LEGO® stavebnice z edice 4+ obsahují začátečnické kostky, se kterými je stavění hračka. Díky jednoduchému obrázkovému návodu si s modely poradí i děti, které ještě neumí číst.

Chcete malým stavitelkám poskytnout ještě zábavnější zážitek? Nyní toho můžete dosáhnout s digitálními pokyny Instructions PLUS!

S nástroji pro přibližování, otáčení a ukládání a speciálním průhledovým režimem bude stavění ještě větší zábava.

Darujte svým ratolestem vstupenku do městečka Heartlake. Je to místo plné vzrušujících dobrodružství a úžasných přátelství, kde se děti mohou oddávat svým vášním ve společnosti postav, které jsou stejné jako ony samy.

Kostky obsažené v této nové LEGO® sadě splňují ty nejpřísnější standardy. Jsou plně kompatibilní a umožňují hladké spojování a rozebírání – tak je tomu již od roku 1958.

Stavebnice LEGO® Friends jsou testovány na maximum a splňují ty nejpřísnější globální bezpečnostní standardy.

Věk: 4+
Materiál: plast
Počet dílků: 148
Rozměry balení: 35,4 x 19,1 x 5,9 cm
Země původu: EU

záruka 2 roky
Vhodné od 4 let
Počet dílků 148
Šířka balení 19.10 cm
Výška balení 5.90 cm
Délka balení 35.40 cm
Hmotnost balení 0.46 kg
Věk Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let)
Pohlaví Holka

Dotaz k produktu