LEGO Friends 41389 Pojízdný zmrzlinový stánek
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO Friends 41389 Pojízdný zmrzlinový stánek
Oblohu protínají první sluneční paprsky a spolu s nimi vyráží do ulic i Stephanie od LEGO® Friends se svým zábavným zmrzlinovým stánkem! Pomozte jí obsloužit zákazníky z městečka Heartlake.
Kombinujte různé bláznivé příchutě zmrzliny a nanuků. Poseďte s přáteli u stolu a vychutnejte si společně mražené pochoutky. Není co na práci?
Odpojte moped a posaďte pejska do jeho sedadla. Nasaďte si přilbu a vyrazte se Stephanií na pláž užít si spousty zábavy!
Věk: 6+
Materiál: plast
Počet dílků: 97
Rozměry balení: 12 x 14 x 5 cm
Země původu: EU
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 5.00 cm |
| Délka balení | 14.00 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Počet dílků | 97 |
| Věk | Školák (6-11 let) |
LEGO Friends 41389 Pojízdný zmrzlinový stánek