LEGO Friends 41371 Mia a přívěs pro koně

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 41371
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO Friends 41371 Mia a přívěs pro koně

LEGO® Friends 41371 Mia a přívěs pro koně nabízí realistické prvky, které podporují kreativní hraní všech milovnic zvířat a ukáží jim, jaké to je starat se o koně.

Přívěs pro koně má otevírací vrátka, kterými může kůň nastoupit. Výklopná boční stěna pak usnadní nakládání všeho potřebného vybavení. Ve stavebnici najdeš taky LEGO buginu 4x4, se kterou můžeš přívěs odtáhnout do lesa. Dívky mohou z koňského hřbetu prozkoumat les a pozorovat lesní zvířata. Jakmile trénink skončí, může vaše malá stavitelka projevit své pečovatelské schopnosti při hřebelcování a krmení bílého koně.

Obsahuje sestavitelnou buginu 4x4 a LEGO® Friends přívěs pro koně s odklápěcí boční stranou a zadními vrátky, sestavitelnou lesní krajinu pro králíka a krabici doplňků pro péči o koně.

Doplňky zahrnují deku na koně, sedlo, uzdu, jezdeckou helmu, mrkev, seno, kartáč, luk a sluneční brýle.

Součástí jsou 2 LEGO® Friends minipanenky: Miu a Emmu, a navíc figurky koně a králíka.

Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu.

Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců.

Vaše děti si mohou přehrávat vzrušující scény z animovaného seriálu LEGO® Friends.

Bugina měří přes 6 cm na výšku, 9 cm na délku a 5 cm na šířku. Přívěs měří přes 8 cm na výšku, 13 cm na délku a 8 cm na šířku.

Věk: 6+
Materiál: plast
Počet dílů: 216
Rozměry: 35 x 19 x 6 cm
Země původu: EU

záruka 2 roky
Věk od 6 let
Šířka balení 19.00 cm
Výška balení 7.00 cm
Délka balení 35.00 cm
Hmotnost balení 0.43 kg
Pro koho Holky
Počet dílků 216

Dotaz k produktu