výprodej

LEGO Friends 41368 Andrea a talentová show

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
LEG 41368
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO Friends 41368 Andrea a talentová show

LEGO Friends 41368 Andrea a talentová show

Vezmi Andreu do zákulisí, ať se může převléct do sukně nebo do kouzelnického pláště! Spusť vlajky, ukaž palec nahoru a pak odpal ohňostroj! Postav svůj mobilní telefon za pódium a vytvoř skvělé kulisy. Sady LEGO® Friends podporují kreativní hraní a stavění je s nimi nápadité a zábavné.

Kouzelnické dílky obsahují kouzelnický plášť, magické karty, klobouk, hůlku a králíčka. Vyměňuj rotační pódia, ať může Andrea zpívat, kouzlit, hrát na její bicí soupravu a ukázat svých mnoho talentů.

Součástí jsou 2 minifigurky: Andrea a LEGO Friends Chloe, a navíc figurka králíčka, hlavní jeviště s rotujícími reproduktory, a k tomu 3 samostatná otočná mini pódia, 2 zákulisí, panel pro porotu s funkcemi pro spuštění vlajek a hlasovacími tlačítky, stojan pro připojení mobilního telefonu, funkci ohňostroje a kouzelnickou krabici.

Mezi dalšími doplňky najdeš mikrofon, sadu pro kouzelnické triky, fotoaparát, hřeben, rtěnku, pohár, stojan na mobil a látkovou sukni pro Andreu.

Připoj kruhovou základnu ze sady 41383 Hřiště pro Oliviina křečka k pódiu a do talentové show přidej křečka jezdícího na motorce.

Měří přes 21 cm na výšku, 25 cm na šířku a 14 cm do hloubky.

Věk: 7+
Materiál: plast
Rozměry balení: 61 x 28 x 6 cm
Země původu: EU

záruka 2 roky
Věk od 7 let
Šířka balení 28.00 cm
Výška balení 6.00 cm
Délka balení 61.00 cm
Hmotnost balení 0.75 kg
Pro koho Holky

Dotaz k produktu