LEGO Friends 41349 Jídelní vůz
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO Friends 41349 Jídelní vůz
LEGO Friends 41349 Jídelní vůz
Je libo hambureg, nebo hranolky? Přeci se nebudeš na film v letňáku koukat s prázdným žaludkem. To byl jen typ, jaký příběh se může odehrávat, až poskládáš všech 345 kostiček a postavíš LEGO Friends Jídelní vůz.
Balení obsahuje:
- gril s hamburgery
- výdejní okýnko s pokladnou
- stylový box ve tvaru auta
- ceduli ve tvaru hamburgeru na střeše
- letní kino
- 2 minipanenky
- figurku ptáčka
- motokáru
- startovací zařízení
Věk: 6 - 12
Materiál: plast
Počet dílků: 345 + 2 figurky
Rozměry balení: 35 x 19 x 7 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 do 12 let |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Pohlaví | Holka |
| Šířka balení | 35 cm |
| Počet dílků | 345 |
| Věk | Školák (6-11 let) |