LEGO Friends 41124 Péče o štěňátka v Heartlake
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO Friends 41124 Péče o štěňátka v Heartlake
LEGO Friends 41124 Péče o štěňátka v Heartlake
Sestavte si stanici pro péči o štěňátka z oblíbené stavebnice LEGO Friends.
Všichni pejskové z městečka Heartlake si chodí rádi hrát do Andreiny a Miiny stanice pro péči o štěňátka. Probíhej s nimi překážkovou dráhou na zahradě, je to jako hřiště pro štěňátka. Zajdi dovnitř a pořádně ve vaně umyj fenku husky Lunu a mopslíka Toffeeho a potom o ně hezky pečuj. Potom se mohou najíst a odpočinout si ve svých speciálních pelíšcích, zatímco budeš v počítači přijímat nové rezervace.
Balení obsahuje: 2 figurky - Andreu a Miu, psa huskyho a mopslíka.
Věk: 6+
Materiál: plast
Počet dílků: 286
Rozměry stanice: 9 x 19 x 12 cm
Rozměry balení: 28 x 26 x 6 cm
Země původu: Dánsko
| Počet dílků | 286 |
| Délka (cm) | 28 cm |
| Šířka (cm) | 6 cm |
| Výška (cm) | 26 cm |
| Vhodné | od 6 do 12 let |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Holka |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Školák (6-11 let) |