LEGO® DUPLO® My First 10954 Vláček s čísly Učíme se počítat

-12%
499 Kč
439 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 4 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Kód výrobce
LEG 10954
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO® DUPLO® My First 10954 Vláček s čísly Učíme se počítat

Darujte dětem vstupenku do světa čísel a počítání ve formě sady Vláček s čísly – Učíme se počítat od LEGO® DUPLO®. Tato nová verze kultovního vláčku je ještě barevnější než všichni jeho předchůdci.

Obsahuje 10 kostek s čísly, které lze umístit na vagóny vláčku. Na děti pak čekají také LEGO® DUPLO® figurky dívky, chlapce a pejska, které poslouží jako inspirace pro nápadité hraní rolí.

Batolata si při jízdě s vláčkem a manipulaci s očíslovanými kostkami zlepší své jemné motorické dovednosti. Kromě neomezených herních možností se děti seznámí také s barvami a čísly.

Díky roztomilým postavičkám a jednoduchým barevným kostkám představuje sada Vláček s čísly ideální volbu pro děti starší 18 měsíců, ale také pro rodiče, kteří si nechtějí nechat utéct vývojové milníky svých ratolestí.

Model měří 10 cm na výšku a 47 cm na délku. Je plně kompatibilní s dalšími kostkami LEGO® DUPLO®, díky čemuž si budete moci vychutnat ještě více herních možností.

Herní podložka pro děti, která zároveň poslouží jako plakát, obsahuje obrázkový návod, jak z jednotlivých částí modelu poskládat vláček.

Všechny stavebnice LEGO® DUPLO® byly odborně navrženy tak, aby s pomocí nápaditých prvků podněcovaly k neomezenému hraní, které podporuje vývoj a které si mohou děti užívat spolu se svými rodiči.

Stavebnice LEGO® DUPLO® splňují ty nejvyšší oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.

Kostky a dílky LEGO® DUPLO® pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné normy týkající se bezpečnosti dětí.

Věk: 1,5+
Materiál: plast
Počet dílků: 23

záruka 2 roky
Vhodné od 18 měsíců
Počet dílků 23
Šířka balení 19.10 cm
Výška balení 9.10 cm
Délka balení 35.40 cm
Hmotnost balení 0.53 kg
Pohlaví Unisex
Věk Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let)

Dotaz k produktu