LEGO® DUPLO® Disney ™ 10942 Domek a kavárna Minnie

-19%
1 299 Kč
1 049 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 2 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
LEG 10942
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

LEGO® DUPLO® Disney ™ 10942 Domek a kavárna Minnie

Se stavebnicí LEGO® DUPLO® ǀ Disney Domek a kavárna Minnie si děti postaví model domku pro panenky plný úžasných doplňků, který potěší všechny předškoláky milující Disneyho.

V sadě nechybí figurky Myšky Minnie a Daisy a také sestavitelný domek s kavárnou a spousta doplňků, které inspirují nápadité hry a příběhy, včetně vaření, jezení, spaní a zahradničení.

Předškoláci si budou hrát s figurkami LEGO® DUPLO® a užijí si pohlcující, neomezené hraní rolí v různých prostředích. Díky tomu budou při hraní rozvíjet sociální, emoční a motorické dovednosti.

Tato stavebnice kombinuje kreativní stavění s disneyovskou magií, čímž vytváří úchvatné prostředí k hraní příběhů a rolí pro děti od 2 let.

Tuto stavebnici, která měří přes 22 cm na výšku, 38 cm na šířku a 22 cm do hloubky, lze neustále přestavovat pro nekonečné herní možnosti.

Spousta doplňků – včetně dortíků, vaflí, čajové konvice, konve, smetáku, chleba a kuchyňského mixéru – poskytne inspiraci pro zábavné příběhy, v nichž se například přátelé sejdou na snídani nebo půjdou zalévat květiny.

Díky jednoduchému tištěnému návodu čeká rodiče a děti příjemný stavitelský zážitek.

Všechny stavebnice LEGO® DUPLO® │ Disney byly odborně navrženy tak, aby s pomocí nápaditých prvků a známých postav umožnily rodičům a malým stavitelům užívat si nekonečné herní zážitky a sdílet vzácné vývojové milníky.

Sady od LEGO® DUPLO® splňují vysoké oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.

Kostky a dílky LEGO® DUPLO® pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že vyhovují těm nejpřísnějším bezpečnostním standardům na světě.

Věk: 2 +
Materiál: plast
Počet dílků: 91

záruka 2 roky
Vhodné od 2 let
Počet dílků 91
Šířka balení 37.80 cm
Výška balení 9.40 cm
Délka balení 35.40 cm
Hmotnost balení 1.21 kg
Pohlaví Unisex
Věk Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let)

Dotaz k produktu