LEGO® DUPLO® 10926 Pokojíček na spaní
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
LEGO® DUPLO® 10926 Pokojíček na spaní
Pokojíčky nejsou jen na spaní, že ano? S touto stavebnicí v zábavné krabici dobrodružství nikdy neskončí!
Přidejte se ke dvěma kamarádkám a přespěte na patrové posteli v pokojíčku jedné z nich.
Můžete se mazlit s velkým medvídkem, hrát na kytaru nebo si užít legraci na skluzavce vedoucí z horní postele.
Jakmile bude čas jít spát, můžete uložit kamarádky do postele – zábava a dobrodružství bude pokračovat zase ráno!
Věk: 2+
Materiál: plast
Počet kostiček: 16
Rozměr balení: 16 x 20 x 8 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 2 do 5 let |
| Šířka balení | 21.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 16.00 cm |
| Váha balení | 0.38 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky) |
| Počet dílků | 16 |
LEGO® DUPLO® 10926 Pokojíček na spaní