LEGO® DUPLO® 10902 Policejní stanice

Hrajte si s moderními postavičkami, doplňky a zdobenými kostkami, a ukažte svým dětem, co je to policie a jak nám pomáhá. Pomozte svému dítěti osvojit si základní stavitelské dovednosti pomocí tohoto snadno sestavitelného modelu.

Stiskněte tlačítko a aktivujte sirénu a světla policejního auta. Chyťte zloděje a odvezte ho na policejní stanici s vězením.

Tato policejní stavebnice představuje ideální dárek pro předškoláky. Výrobky LEGO® DUPLO® jsou speciálně navržené tak, aby byly zábavné a vhodné pro malé dětské ručičky.

Řada LEGO® DUPLO® Moje město obsahuje hned několik stavebnic, které můžete sbírat a vysvětlovat s jejich pomocí vašim dětem každodenní momenty ve snadněji pochopitelném DUPLO světě. Lze zkombinovat se sadou 10900 Policejní motorka pro ještě více zábavy ze světa policie.

Obsahuje 3 LEGO® DUPLO® figurky: 2 policisty a zloděje, snadno sestavitelnou policejní stanici s otevíracími dveřmi cely a policejní auto se světly a zvukem sirény. Mezi doplňky najdete hrnek, a k tomu navíc kostky vypadající jako koblihy a bezpečnostní kamera.

Policejní stanice měří přes 17 cm na výšku, 25 cm na šířku a 10 cm do hloubky. Policejní auto měří přes 11 cm na výšku, 15 cm na délku a 7 cm na šířku.

Věk: 2+
Materiál: plast
Počet dílků: 38
Rozměry balení: 94 x 26 x 9 cm
Země původu: EU

záruka 2 roky
Vhodné od 2 do 5 let
Šířka balení 26.00 cm
Výška balení 9.00 cm
Délka balení 94.00 cm
Hmotnost balení 0.73 kg
Pohlaví Kluk
Věk Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky)
Počet dílků 38

Dotaz k produktu